Zabezpečení a další elektroinstalace

Do vašeho vozu odborně namontujeme celou řadu zařízení, které zvýší jeho ochranu, Vaši bezpečnost a Váš komfort. Umíme decentně zapracovat i profesionální výstražné systémy.

Vice o službě

Přejít dál

Bezpečně a na dálku

Bezpečnostní systém Pandora nabízí nejvyšší úroveň zabezpečení vozu spolu s mnoha dalšími pokročilými funkcemi. Řada monitorovacích prvků chrání před jeho krádeží. Zloději nemají šanci, ani když se jim podaří získat originální klíč, chtějí auto odtáhnout, nebo použijí rušičku GSM.

Pandora slouží i jako dálkové ovládání klimatizace. Můžete si nastavit teplotu ještě před nastoupením, ať už potřebujete vůz vytopit nebo zchladit. Všechno ovládáte a monitorujete jedním prstem v mobilní aplikaci.

Být vidět a slyšet

Výstražné systémy v naší nabídce zahrnují profesionální́ predátory do masky, světelné́ rampy (majáky), blikače za okno nebo zvukovou signalizaci včetně̌ profesionálního ovladače. Hodí se třeba při práci na silnici, kde může být každé přehlédnutí fatální.

Mějte to na záznamu

Žádné tvrzení proti tvrzení. Kamerový záznam je důkaz, který může být při incidentu na silnici rozhodující při určení viny. Instalujeme kamerové systémy vpředu i vzadu, takže pokryjete nejohroženější směry.

Kvalitní miniaturní kamery umísťujeme na předním a zadním okně. Záznam ukládají do řídící jednotky zabudované do vozu. Podívat se na něj můžete v aplikaci a přes WiFi. V plném rozlišení ho najdete na MicroSD kartě.

Chci také unikátní vůz

  Kde nás najdete?

  City Park Hostivař
  U Pekáren 1645/1
  102 00 Praha

  Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
  Sobota: Na objednání
  Neděle: Zavřeno

  info@as-performance.cz
  +420 775 450 580

  Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

  Přejít zpět