Péče o interiér

Perfektně uklidíme vnitřek vašeho vozu, desinfikujeme ho a oživíme materiály jako je textil a kůže. Vyleštíme každý detail. Budete si připadat, jako byste sedali do nového automobilu.

Vice o službě

Přejít dál

Úklid opravdu do hloubky

Odborně se takový úklid nazývá detailing a skutečně se týká každého detailu v interiéru. Nejprve povrchy hloubkově chemicky vyčistíme šetrnými a přitom účinnými moderními přípravky. Pak přijde na řadu parní čištění. Oživí kůži, dezinfikuje tkaniny, vyžene špínu i s těch nejhlubších skulin v obložení, dá prohlédnout stropům a načesá koberce.

Po chemické a parní proceduře se zaměříme na dekorace, kterým vrátíme luxusní lesk. Vyleštíme všechny displeje, lesklé plochy a chromové doplňky. Pokud je to pro dokonalý výsledek třeba, vymontujeme i sedačky.

Kůže potřebuje péči

Kožené části interiéru nejsou dnes už nic výjimečného. Potřebují ale pravidelnou péči, aby se neušpinily a nepoškodily. Postaráme se, aby byla kůže ve vašem voze stále jako nová a neztrácela pružnost.

Poradíme si také s poškozenými koženými prvky. Nejčastěji to bývají ošoupané či prodřené bočnice, oloupaný povrch a vrásky. Dodáme koženému povrchu původní vzhled, takže nic nepoznáte a opět si užijete radost z tohoto exkluzivního materiálu.

Interiér na míru

Čalounění opravime, zrenovujeme nebo vyměníme. Vylepšíme interiér přesně podle Vašich požadavků. Mezi nejčastěji požadované úpravy patří čalounění volantu, kde umíme splnit jakékoliv přání.

Stejně jako u karoserie můžeme i v interiéru aplikovat keramickou ochranu tvrdých povrchů. Ochrání je před škrábanci a usnadní údržbu.

Chci také unikátní vůz

  Kde nás najdete?

  City Park Hostivař
  U Pekáren 1645/1
  102 00 Praha

  Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
  Sobota: Na objednání
  Neděle: Zavřeno

  info@as-performance.cz
  +420 775 450 580

  Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

  Přejít zpět