Péče o exteriér

Dokážeme uvést karoserii a všechny další venkovní části vašeho vozu do stavu, jako kdyby zrovna sjel z výrobní linky. Šetrně vyhladíme důlky a renovujeme lak. Díky keramické ochraně můžete zabránit jeho dalším poškozením. Využíváme špičkovou autokosmetiku. 

Vice o službě

Přejít dál

Vrátíme laku původní krásu

Stáří a drsné podmínky při parkování na ulici se na stavu laku bohužel velmi výrazně promítnou. Proto jsme se na jeho renovaci velmi intenzivně zaměřili. Prošli jsme mnoha školeními, jak lak leštit a oživit. Získá díky tomu původní sytost a hloubku. Cena vašeho vozu díky tomu stoupne. Lak po leštění zakonzervujeme tuhým voskem. Pokud si budete přát, můžeme nanést keramickou vrstvu, která výrazně zvýší odolnost.

Lak tvrdý jako sklo

Kvůli normám Evropské unie jsou laky nových automobilů na bázi vody. Proto jsou měkké. Vlásečnice a drobné škrábance mohou vzniknou dokonce už v showroomu od neustálého otírání prachu. Nejmodernější řešení představuje keramická ochrana. Povrchu laku s ní dodáme tvrdost skla.

Keramická ochrana má i řadu dalších výhod. Dává laku hluboký až nepřirozený lesk, odpuzuje vodu a nečistoty a chrání také před spreji a fixy vandalů. Využíváme produkty japonské značky Modesta, které se kvůli náročné aplikaci nedají volně koupit. Výrobce je poskytuje jen partnerům, kteří u něj absolvovali odborné školení.

Poradíme si s promáčklinami

Využíváme moderní metodu PDR. Karosérii díky ní opravíme, aniž bychom poškodili původní lak. Plech vyrovnáme pomocí speciálního postupu a nástrojů. Ani nepoznáte, kde důlek nebo promáčklina byly.

Lakování kol, Lakování

Poškozený povrch karoserie dokážeme nalakovat podle původního odstínu. Používáme nejkvalitnější barvy na trhu. Nabízíme také lakování doplňků jako jsou např. kola nebo brzdové třmeny do libovolných barev.

Chci také unikátní vůz

  Kde nás najdete?

  City Park Hostivař
  U Pekáren 1645/1
  102 00 Praha

  Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
  Sobota: Na objednání
  Neděle: Zavřeno

  info@as-performance.cz
  +420 775 450 580

  Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

  Přejít zpět