Chip tuning – úprava řídící jednotky motoru

Zvýšení výkonu s točivým momentem a nižší spotřebu. To jsou dvě nejznámější věci, které kvalitní chip tuning přináší. Ve výsledku toho ale dostanete mnohem více.

Získat nabídku

Přejít dál

Jaké benefity kvalitní chip tuning přináší?

Zvýšení výkonu s točivým momentem a nižší spotřebu. To jsou dvě nejznámější věci, které kvalitní chip tuning přináší. Ve výsledku toho ale dostanete mnohem více. Velice důležitý je průběh výkonu/točivého momentu a jejich posazení do správného spektra otáček. Upravené motory tak nepřinášejí pouze vyšší maximální hodnoty, ale celkově příjemnější projev. Zároveň lze naprogramovat funkci launch control (kontrola rozjezdu). Velice oblíbeným doplňkem je takzvaně pops and bangs. Auto s tímto nastavením prská do výfuku při řazení a střílí/bublá po ubrání plynu. Ve výsledku tak dostanete defacto nové auto, které je z motorového hlediska ve všem lepší. Poskytne lepší dynamiku, příjemnější projev, dravější zvukový doprovod a nižší spotřebu. A to vše bez zásahu do hardwarových částí motoru.

Vše dle předpisů a bezpečně

V případě zájmu dokážeme dané úpravy oficiálně zapsat do technického průkazu. Strach nemusíte mít ani z propadnutí záruky, máte-li novější auto. Původní data uložíme a v případě nutnosti vše přehrajeme do původního nastavení.

Orientační ceny

 • Chip tuning

  10 000

  Úprava řídící jednotky

Chci také unikátní vůz

  Kde nás najdete?

  City Park Hostivař
  U Pekáren 1645/1
  102 00 Praha

  Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
  Sobota: Na objednání
  Neděle: Zavřeno

  info@as-performance.cz
  +420 775 450 580

  Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

  Přejít zpět