Barevné a designové folie

Nové technologie umožňují měnit podobu vozu jako oblečení ve Vašem šatníku. Barevný odstín, vizuální efekty nebo designové polepy mu dodají jedinečný vzhled a navíc ho ochrání.

Vice o službě

Přejít dál

Máme přesně tu Vaši barvu

Stačí mírná změna barevného odstínu a Váš vůz najednou působí úplně jiným dojmem. Přijďte si pohrát s naším 3D vizualizačním programem a přesvědčte se sami. Převlékneme Vaše auto do jakékoliv barvy si budete přát. Chystáme také aplikaci, ve které si naše barvy budeme moci na svém autě sami vizualizovat v mobilním telefonu.

Pracujeme s novou technologií True Gloss americké značky Inozetek, která zaručuje perfektní výsledek. Nabízíme atraktivní efekty polepů, například chromový, perleťový nebo matný. Je to skvělá a relativně levná možnost, jak se odlišit od průměrné produkce.

Jeden vůz, milion podob

Designové polepy dokáží změnit vzhled decentně i extrémně. Můžeme Váš vůz předělat na čistokrevnou závodničku, s imitací rzi zamířit do světa Mad Maxe, přetvořit ho na svébytné umělecké dílo nebo přizpůsobit firemnímu vizuálnímu stylu. Pokud nemáte vlastní návrhy, rádi je pro vás připravíme.

Pokud nechystáte radikální změnu, můžeme jen doladit detaily. Třeba odstranit chromové prvky. Opět vám dopředu nachystáme věrnou vizualizaci, kde si můžete naplánovat každý čtvereční centimetr karoserie.

Partneři

Chci také unikátní vůz

  Kde nás najdete?

  City Park Hostivař
  U Pekáren 1645/1
  102 00 Praha

  Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
  Sobota: Na objednání
  Neděle: Zavřeno

  info@as-performance.cz
  +420 775 450 580

  Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

  Přejít zpět