Barevné a designové folie

Nové technologie umožňují měnit podobu vozu jako oblečení ve Vašem šatníku. Barevný odstín, vizuální efekty nebo designové polepy mu dodají jedinečný vzhled a navíc ho ochrání. Vaše představy o dokonalém voze se u nás stanou skutečností. 

Získat nabídku

Přejít dál

Jaké jsou možnosti barevného polepu?

Pracujeme s nejmodernější technologií True Gloss od značky Inozetek. Nabízí se mnoho druhů polepu. Například perleťový, matný, lesklý, chromový či karbonový. Barev je doslova nepřeberné množství, navíc je můžete libovolně kombinovat. Fólii lze použít jak na karoserii, tak i na některé části v interiéru. Rádi byste změnili drobnosti v podobě zrcátek a střechy? Chcete design inspirovaný závodními speciály či filmovými auty? Nebo kompletně změnit barvu karoserie? U nás se fantazii meze nekladou.

Jaké výhody barevný polep přináší?

Barevný polep není jen o vizuální změně. Přináší mnohem více. Stejně jako PPF fólie chrání originální lak a karoserii vozu. Nemusíte se bát škrábanců od nepozorných kolemjdoucích, odřenin z parkovišť, ale ani odletujících nečistot. A pokud se vám barva časem omrzí, můžete fólii snadno sundat. Lak pod ní zůstane netknutý. Což oceníte nejen Vy, ale i případný kupec Vašeho vozidla.

Jak si polep vozu vizualizovat?

Můžete přijít s vlastním návrhem, který u nás do detailu zrealizujeme. Stačí však i pouhý nápad, který společně doladíme k dokonalosti. U nás si můžete nechat poradit od odborníků s mnohaletou praxí. Přijďte si pohrát s naším 3D programem a nechte se inspirovat. Chystáme také aplikaci, ve které si budete moci svůj výjimečný vůz vizualizovat.

Orientační ceny

 • od

  15 000

  Polep vozu barevnou folií

Chci také unikátní vůz

  Kde nás najdete?

  City Park Hostivař
  U Pekáren 1645/1
  102 00 Praha

  Po ― Pá: 9:00 ― 19:00
  Sobota: Na objednání
  Neděle: Zavřeno

  info@as-performance.cz
  +420 775 450 580

  Obchodní údaje: Auta Super, s.r.o., náměstí 14. října 1307/2, 150 00 Praha 5 - Smíchov, Česká republika, IČ: 24742520, DIČ: CZ24742520. Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 170573.

  Přejít zpět